Title Image

NLDOET 2020 op De Immenhof

NLDOET 2020 op De Immenhof

Volgend jaar vieren we als imkervereniging `t Wilgenroosje Cranendonck het honderd jarig bestaan van onze vereniging, alhoewel de eerste krantenartikelen over onze vereniging al in 1907 verschenen. Daarmee horen we bij het rijtje van oudste verenigingen in Cranendonck. Om een aanloop te nemen naar dit jubileum willen we ervoor zorgen dat onze drachtplantentuin er optimaal bij zal liggen in het jubileumjaar. Daarom doen we op 14 maart mee met NL Doet, de grootste vrijwilligers actie in Nederland. We zullen op deze dag diverse werkzaamheden ter hand nemen. Uw hulp zouden we zeer op prijs stellen. U kunt zich aanmelden via de website www.nldoet.nl en zoek vervolgens op Budel en Immenhof. De lunch wordt u aangeboden door onze vereniging.