Title Image

NL Doet 2019 op De Immenhof.

NL Doet 2019 op De Immenhof.

 

ÔÇ£Kom helpen op De Immenhof ÔÇ£.

Wederom doen we als Imkervereniging ÔÇÖt Wilgenroosje Cranendonck op 16 maart 2019 mee met de landelijke klusdag van NL Doet. Deze klusdag dag wordt mede georganiseerd door het Oranje Fonds. De bedoeling van deze dag is, dat er een klus geklaard wordt met hulp van een aantal vrijwilligers van buiten onze vereniging.┬áWij zullen op deze dag de drachtplantentuin De Immenhof en haar omgeving een opknapbeurt geven. De tuin zal weer gereed gemaakt worden voor het bezoekers seizoen. Er zijn o.a. schilderwerkzaamheden, vogelnestkastjes worden schoon gemaakt voor het nieuwe broedseizoen, betonbandjes plaatsen onder de pergola, drachtplanten aangeplant, kortom klusjes genoeg. Misschien zijn er mensen die samen met een aantal leden van onze vereniging hun handen uit de mouwen willen steken.

U kunt zich opgeven via de site van NLDoet.nl., zoek vervolgens op ÔÇ£BudelÔÇØ en klik daarna op ÔÇ£Kom helpen op De Immenhof ÔÇ£.De dag vindt plaats op zaterdag 16 maart en begint om 9.00 uur en zal worden afgesloten om 15.30 uur met een drankje.┬áTussen de middag zal er een lunch aangeboden worden door de vereniging.

Met vriendelijke groet Henk Vermeulen.